Práce v projektovém manažeru: návod pro autory

Práce v projektovém manažeru je snadná a rychlá. Taková se ale na první pohled nemusí zdát každému, proto přinášíme detailní návod pro autory.

Postup:

1. Pokud ještě nejste přihlášení, přihlaste se. Návod na přihlášení najdete v článku Přihlášení do projektového manažeru. Následně si rozklikněte úkol, na kterém chcete pracovat.

2. Klikněte na Nástroj pro autory. Nejdříve se ale podívejte, jestli pod příspěvkem nejsou komentáře. Pokud jsou dole v komentáři vložená opravená strojová data, zkopírujte je, najeďte do Nástroje pro autory, smažte v první záložce původní strojová data a místo nich vložte ta, která jste zkopírovali z komentáře. Více najdete v článku o úpravě strojových dat.

3. V Nástroji pro autory projděte přes všechny záložky až na pátou záložku s názvem Exportovat. Označte komplet celý text, který vidíte. Pokud klikněte přímo do textu, můžete na to použít klávesovou zkratku Ctrl + A.

4. Celý text zkopírujte.

5. Proklikněte se zpět do projektového manažeru na své zadání. Klikněte na Edit Task v pravé části.

6. Klikněte v pravé části kolonky Description na Full Screen. Bude se vám tak lépe pracovat.

7. Vložte text zkopírovaný z nástroje pro autory na požadované místo, nic jiného nemažte. Zobrazení si opět zmenšete.

8. Smažte svůj nick z kolonky Assigned To. Můžete buď kliknout na křížek nebo stisknout klávesu Backspace.

9. Z kolonky Tags smažte tag „Napsat“ a vložte tag „Čtenář: Přečíst“.

10. Klikněte na Save.

Alexandra Vamošová

Alexandra Vamošová má na svědomí 20 příspěvků

Jsem CMO a vedu českou a slovenskou divizi copywritingu pro skupinu D2A. Starám se o sociální sítě, blog, připravuji USP, zajímám se o UX, ráda peču a čichám v dřevodílně.

Prostě ráda píšu a zajímá mě svět. Najmout si mě můžete přes kontakty v horním menu.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinné údaje jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>