Žádný příspěvek Zákaznický servis

V této rubrice najdete informace o tom, jak poskytovat perfektní zákaznický servis, abyste uspokojili potřeby svých zákazníků a zároveň splňovali všechny zákonem dané podmínky.

Často využívané služby Google

Google nabízí kromě svého vyhledávání na internetu také velké množství užitečných aplikací a služeb, které využijete nejen pro pracovní účely, ale i ty osobní. Všechny můžete používat jak na počítači, tak v mobilním zařízení a při použití stejného účtu se vše synchronizuje. Pokud ještě účet Google nemáte, přečtěte si náš návod na jeho založení. Které služby patří mezi ty nejpoužívanější?

Jak poslat hromadný mail z e-mailového klienta

Potřebujete poslat mail velkému množství osob? Pokud to chcete udělat jen jednorázově a nespolupracujete s agenturou, která to za vás řeší, nejjednodušším způsobem je zaslání hromadné zprávy z e-mailového klienta. Není to sice moc profesionální způsob a určitě ho nedoporučujeme na pravidelné rozesílání, ale na jednorázové nebo náhlé předání informací je dostačující.

Jak sdílet soubory na Disku Google

Aplikace Disk Google umožňuje nejen ukládání a zálohování souborů, ale najdete v ní i aplikace Google Dokumenty, která umožňuje jejich editaci přímo ve webovém prohlížeči. Díky tomu můžete se svými kolegy pracovat na společných souborech na dálku.

Začínáme s aplikací Hangouts

V aplikaci Hangouts můžete pohodlně posílat a přijímat textové zprávy, hovory i videohovory zdarma, a to s jednotlivci i se skupinou. Stačí jen připojení na internet a účet u Google. Díky Hangouts můžete být neustále v kontaktu se svými kolegy, přestože nesedíte v jedné kanceláři.

Začínáme s aplikací WhatsApp

Díky aplikaci WhatsApp můžete zdarma posílat a přijímat zprávy, posílat fotky a videa, ale také uskutečňovat hovory a videohovory, a to i do zahraničí. Můžete tak být neustále v kontaktu se svými kolegy, což vám významně usnadní práci na dálku. Stačí vám k tomu jen připojení na internet. Na rozdíl od jiných sociálních sítí vám ale při práci nebudou odvádět pozornost jiné příspěvky.