Registrace, přihlášení a úprava notifikací v projektovém manažeru

Projektový manažer umožňuje jednoduše vytvářet úkoly, přiřazovat je osobám a přehledně sledovat, jak na nich pokračují práce. Pokud už jste zaregistrovaní, nejspíš vám bude stačit projít si jen krátký návod Přihlášení do projektového manažeru.

Vytvoření nového účtu

Po zadání webové adresy task.d2a.cz klikněte na možnost Register New Account.

Vyplňte údaje ve formuláři: zadejte jakékoliv uživatelské jméno, své celé jméno a příjmení, vymyslete si heslo s délkou minimálně 8 znaků, vyplňte mail, na kterým vám přijde potvrzení o registraci a na který budou chodit notifikace, a nakonec klikněte na Register Account.

Snažte se prosím o vymyšlení silného hesla, chráníte tím všechny v tomto pracovním systému.

Počkejte na schválení účtu administrátorem – tento krok se provádí ručně a o jeho provedení budete informováni emailem. Jakmile vám přijde potvrzovací mail, klikněte v něm na odkaz potvrzující vaší emailovou adresu a potvrďte registraci stisknutím modrého tlačítka Verify.

Přihlášení

Přihlaste se na stránce task.d2a.cz jménem a heslem, které jste si vytvořili.

Nastavení notifikací

Po přihlášení do systému se dostanete rovnou na domovskou obrazovku. V pravé horní části obrazovky vidíte ikonu svého profilu – v této chvíli to s největší pravděpodobností bude první písmeno vašeho přihlašovacího jména na barevném podkladu. Když na ni kliknete, rozbalí se nabídka možností. Klikněte na Settings.

Zde si můžete mimo jiné nastavit například časové pásmo nebo typ zobrazování data a času.

V levém sloupci v sekci email klikněte na Email Delivery. Zde si můžete nastavit oznámení o změnách, které vám budou chodit na mail. Doporučujeme vše vypnout, tedy Disable Email Notification, a uložit tlačítkem Save Changes.

Na domovskou obrazovku se vrátíte kliknutím na nápis Projektový manažer, který najdete v levém horním rohu obrazovky.

Alexandra Vamošová

Alexandra Vamošová má na svědomí 20 příspěvků

Jsem CMO a vedu českou a slovenskou divizi copywritingu pro skupinu D2A. Starám se o sociální sítě, blog, připravuji USP, zajímám se o UX, ráda peču a čichám v dřevodílně.

Prostě ráda píšu a zajímá mě svět. Najmout si mě můžete přes kontakty v horním menu.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinné údaje jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>